📝 در پی وقوع حادثه تروریستی در اهواز و کشته و زخمی شدن شماری از هموطنان بیگناه، دکتر احمدی نژاد در اطلاعیه ای، این اقدام ضد بشری را محکوم کرد و شهادت شماری از مردم در فاجعه امروز اهواز را به ملت ایران و بازماندگان آنان تسلیت گفت.

🔻متن این پیام به شرح زیر است:

بِسم الله الرحمن الرحیم
همزمان با ایام سوگواری مردم ایران در عزای شهادت مظلومانه سرور و سالار شهیدان و یاران با وفایش، دست پلید شیطان و دشمنان ملت ایران از آستین عده ای از خدا بی خبر بیرون آمد و شماری از مردم بی دفاع و سربازان بیگناه و مدافع استقلال، امنیت و آرامش وطن را به خاک و خون کشید.
این اقدام، از سوی هرکس و با هرانگیزه ای انجام شده باشد، یک عمل ضد انسانی و جنایتکارانه است و هیچ کس و با هیچ توجیهی نمی تواند از آن دفاع نماید.
کسانی که به دنبال در هم شکستن اراده، همبستگی و عظمت ملت و رو در رو قرار دادن آنان هستند، بدانند که آب در هاون می کوبند و ملت بزرگ ایران و بخصوص مردم خوزستان و به طور اخص مردم عرب این استان با هوشمندی، ایمان و همدلی، توطئه ها را خنثی کرده و این دوران را با سرفرازی پشت سر خواهند گذاشت.
غفلت غیرمسئولانه دستگاه ها و نهادهای اطلاعاتی و امنیتی در شناسایی و پیگیری به هنگام عوامل بوجود آورنده این فاجعه نابخشودنی است و مسئولان ذیربط باید در قبال کوتاهی های خود پاسخگو باشند.
این شهادت ها را به مردم عزیز اهواز و خوزستان و عموم ملت ایران تسلیت می گویم و از خداوند منان برای آنان صبر و اجر و پیروزی و غلبه بر مشکلات مسألت می کنم.
خادم ملت
محمود احمدی نژاد
١٣٩۶/٠۶/٣١

بخوانید:  دریافت ویزا بلند مدت اوکراین؛ شرایط و مدراک سفر به اکراین

🚩 کانال رسمی پایگاه اطلاع رسانی دکتر احمدی نژاد