حزب مستقل و اعتدال ایران با انتشار بیانیه‌ای حملات تروریستی به مراسم رژه دفاع مقدس در اهواز را محکوم کرد.

به گزارش پایگاه خبری نمانامه، در این بیانیه آمده است: حمله تروریستی شنبه ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۷به مراسم رژه دفاع مقدس دراهواز که منجر به شهادت و زخمی شدن عده ای از هموطنان عزیزمان بویژه تعدادی زن وکودک شد، توسط اکثرا آزادیخوان جهان محکوم گردیده است.

حزب مستقل و اعتدال ایران در بیانیه خود آورده است:‌ تروریست‌هایی که به نام شریعت تیغ تیز بر چهره نورانی دین مبین اسلام می‌کشند و با گرفتن جان مردم، خوی وحشی‌گری و سبعیت خود را به نمایش می‌گذارند، باید بدانند که با این حرکت‌های ایذایی و ددمنشانه نخواهند توانست جو ناامنی را درکشور با صلابت ایران حاکم کنند. دست نشاندگان باید بدانند که تمامی ملت ایران یک دل و یک صدا، متحد در مقابل هر نیروی اهریمنی که بخواهد به این آب و خاک تعرض نماید چون صخره‌ای محکم و استوار خواهند ایستاد و در برابر تهدید آرامش و امنیت خود با احدی مماشات نخواهد کرد.

این بیانیه می‌افزاید:‌ حزب مستقل واعتدال ایران این اقدام سخیف تروریستی را بشدت محکوم کرده و مصیبت فقدان وشهادت عزیزانی که درایام شهادت سالار شهیدان امام حسین (ع) ویاران با وفایش جان به جان آفرین تسلیم نمودند، را به محضر ولی عصرحضرت مهدی ( عج) وفرماندهی معظم کل قوا وخانواده معظم ‌شهدای این حادثه تسلیت می‌گوید و با آرزوی غفران و مغفرت واسعه الهی، علو درجات را برای جان باختگان و شفای عاجل را برای مجروحان عزیز مسألت می‌نماید.

در پایان این بیانیه تصریح شده است:‌هم چنین بر خود لازم می‌دانیم از دلاوری‌های نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی که جان برکف در صحنه حاضر شده و با هلاکت و دستگیری مهاجمان به این غائله پایان دادند، تشکر و قدردانی نماییم.امید است با اتخاذ تمهیدات لازم توسط مسوولان ذی ربط، تلاش‌های مذبوحانه گروه‌های تروریستی با شکست مواجه شده و اجازه خودنمایی به دشمنان کشور عزیزمان ایران باردیگر داده نشود