پیام تسلیت قدرتعلی حشمتیان تهیه کننده ۱۳ فیلم سینمایی و تلویزیونی دوران دفاع مقدس به مناسبت درگذشت استاد عزت الله انتظامی بازیگر بزرگ سینمای ایران و استاد ضیا، الدین دری کارگردان بزرگ سینمای ایران

انالله و انا الیه راجعون

باتاسف و تالم و اندوه فراوان امروز اطلاع پیدا کردیم که دو چهره بزرگ جامعه هنری ایران و از مردمی‌ ترین هنرمندان این سرزمین، دعوت حضرت حق را لبیک گفتند و آخرین نقشهای ماندگار خود را در تاریخ هنرهای نمایشی این مرز و بوم به یادگار گذاشتند.

استاد عزت الله انتظامی همچون نامش، عزتمندانه سالیان سال، با نقش‌ها و آثاری جاودان برای هنر و فرهنگ این مملکت افتخار و اعتبار بجا گذاشت و همیشه برای مردم شادی آفرید.
استاد ضیا، الدین دری نیز چون دری گرانقدر کارگردانیش در خاطره ها خواهد ماند.
اینجانب خاطرات این دو هنرمند عزیز در دوران دفاع مقدس بازدید استاد انتظامی در هنگامی که تهیه کنندگی فیلم سینمایی صبحگاه خونین در مهدی شهر سمنان و بازدید استاد ضیا، الدین دری را در هنگامی که تهیه کنندگی فیلمهای تلویزیون تله و کلید را در بندر انزلی از طرف نیروهای مسلح عهده دار بودم فراموس نخواهم کرد.
قطعا هنر دوستان ایرانی هم هیچگاه کلام و اشارات نافذ این عزیزان را در حمایت از نیازمندان فراموش نخواهند نمود. چرا که باور داشتند و دارند واژه هنرمند، عیار عیان آنها بود.
مصیبت فقدان این اساتید بزرگ را به خانواده های محترم آنان و دوستداران و اهالی شریف سینما وتلویزیون ایران تعزیت و تسلیت عرض نموده، از درگاه پروردگار لطیف، علو درجات و آرامش ابدی برای این عزیزان مسئلت می‌نمایم.

بخوانید:  علم الهدی: می خواهند علیه رهبری و ولایت اردوکشی راه اندازند و بحث کنسرت و فحشا رواج یابد