پایگاه خبری نمانامه؛  در هفتاد و یکمین جلسه شورای مرکزی حزب مستقل و اعتدال ایران دکتر علی باغبانیان نماینده سه دوره مجلس شورای اسلامی نایب رییس اول این حزب شد.

 

به گزارش کمیته اطلاع رسانی حزب مستقل و  اعتدال ایران؛ هفتاد و یکمین جلسه شورای مرکزی این حزب به ریاست دکتر قدرتعلی حشمتیان دبیرکل حزب مستقل و اعتدال ایران برگزار شد. در این جلسه پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید ابتدا دبیرکل گزارشی از آخرین وضعیت حزب را ارائه نمود و گفت؛ حزب ما جزء هفت حزبی است که پس از تطبیق مرامنامه و اساسنامه اش با قانون جدید احزاب  در کمیسیون ماده ده امروز چهارشنبه ۲۴ مردادماه ۱۳۹۷ در روزنامه رسمی کشور ثبت شد و اعضای شورای مرکزی جدید انتخاب و نهمین مجمع عمومی و کنگره این حزب برگزار گردیده و احکام دبیران ۱۶ استان کشور را نیز صادر و به وزارت کشور و استانداریها اعلام شده و  فعال هستند که به زودی احکام دبیران جدید ۱۵ استان باقی مانده هم ابلاغ خواهد شد.
دکترحشمتیان درادامه افزود؛
ما خواهان برخورد سریع با مفسدان اقتصادی هستیم و از همه اقشار مردم به ویژه احزاب کشور نیز تقاضا داریم که از ایراد سحنان تفرقه آمیز پرهیز و به وحدت، همدلی و اتحاد ملی برای مقابله با تحریمها، دولت را یاری دهند و از رییس جمهور محترم تقاضا داریم بدون کوچکترین اغماضی در مورد بر کنار کردن افراد  ضعیف در دولت اقدام کند.

 

 

سپس دکتر احمداسدی نائب رئیس دوم این حزب، میثم اشرفی اصفهانی ،مهندس جعفرآیین پرست، دکتر علیرضامعظمی نیا، حامدعلی بخشی و خانم کاوه از اعضای شورای مرکزی هرکدام مطالبی را در رابطه با وضعیت اقتصادی کشور بیان نمودند.

بخوانید:  کره شمالی: می‌خواهیم به نقطه‌ای برسیم که آمریکا جرأت صحبت کردن درباره گزینه نظامی را نداشته باشد

 

 

در ادامه جلسه دکتر راضیه علی بخشی رئیس کمیته اطلاع رسانی شرح وظایف کمیته خود را در ده بند مطرح نمود که پس از بحث و تبادل نظر با اصلاحاتی تصویب شد و  برومندشکری هم با حفظ سمت مشاور رسانه ای دبیرکل به عنوان نائب رییس کمیته اطلاع رسانی معرفی که شورا نیز با این انتخاب موافقت کردند،
در ادامه دکتر معظمی نیا رئیس کمیته پشتیبانی و مالی حزب مستقل و اعتدال ایران گزارش کوتاهی از کمیته خود را ارائه و جناب آقای پروینی را به عنوان نایب رئیس این کمیته به شورا معرفی نمود که شورا نیز با این انتخاب موافقت کرد.
پس از آن مهندس جعفر آیین پرست رئیس کمیته انتخابات حزب مطالب مهمی را در رابطه با بحث انتخابات و سدهای موجود در برگزاری انتخابات آزاد و سالم در کشوربیان ایراد داشتند و مقرر گردید برای جلسه آتی شرح وظایف جدید کمیته خود را برای تصویب به شورای مرکزی ارائه دهد.
در این جلسه  چون دکتر سیدجلال ساداتیان از کاندیدایی در هیآت رییسه انصراف داده بودند لذا دکتر علی باغبانیان نماینده سه دوره مجلس شورای اسلامی به اتفاق آرا به عنوان نایب رییس اول جایگزین ایشان شد و در پایان، دبیرکل حزب مستقل واعتدال ایران طی حکمی دکتر عابدین پاسندی را به عنوان دبیر حزب مستقل و اعتدال ایران در استان گلستان منصوب نمودند.