به گزارش پایگاه خبری نمانامه به نقل از ایرنا به نقل از آسوشیتدپرس، «ال گرین» نماینده مجلس نمایندگان ایالات متحده از حزب جمهوریخواه برنامه ای را عرضه کرده بود که با ۳۶۴ رای منفی در مقابل ۵۸رای مثبت رو به رو گردید.

گرین که نماینده ایالت تگزاس هست گفت که مرحله ریاست جمهوری ترامپ آکنده از تعصب و نژادپرستی هست. وی استدلال کرده که ترامپ کفایت ریاست جمهوری ندارد و خواستار عزل وی شده بود.
گرین در قطعنامه هشت صفحه ای خود که در مجلس نمایندگان قرائت گردید، ترامپ را به «تخطی از قانون» متهم کرد و افزود که این کارهای «به زیان جامعه آمریکاست».

به گزارش پایگاه خبری نمانامه به نقل از ایرنا، یکی دیگر از مورد های که مبحث استیضاح ترامپ را به بحث داع محالف سیاسی مبدل کرده، مسئله مداخله در اعمال عدالت هست.

با این وجود، ترامپ از جیمز کومی مدیر سابق اف بی آی خواسته بود تا به تحقیقات درباره فلین انتهاء دهد؛ حقیقتی که توان دارد ترامپ را با اتهام پیشگیری از اعمال عدالت و استیضاح مواجه کند.
کومی درباره رابطه ستاد انتخاباتی ترامپ با روس ها تحقیق می کرد که از طریق ترامپ برکنار گردید.

««رابرت مولر» بازپرس مخصوص پرونده مداخله مدعایی روسیه در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده، علاوه بر فلین بر علیه چند عضو دیگر ستاد انتخاباتی ترامپ من جمله «پاول مانافورت» ریاست سابق این ستاد و بعضی دستیاران ریاست جمهوری ایالات متحده ادعانامه صادر کرده هست.

شبک*۹۴۲۳**۱۳۹۲**انتشار: ابوالفضل بابایی