علی مظاهری در اظهار کرد و گو با ایسنا، در جواب به حاشیه های که مبنی بر دعوت شدن بوکسورهای اسبق تیم ملی به اردوها وجود دارد، توضیح داد: اشخاصی که اظهار می کنند مربی کوبایی جوانگرایی می کرد صحیح هست اما آیا کنار گذاشتن بوکسورهای با پیشینه و توانمند کار صحیحی است؟ اگر قصد داریم موفق شویم لازم هست از همه ی داشته های بوکس در ایران استفاده کنیم.

او علاوه بر این با اظهار اینکه تیم ملی بوکس در هر شرایطی لازم هست به کار خود دنبال کند، توضیح داد: در حال حاضر خوب ترین نفرات بوکس ایران به اردوهای تیم ملی دعوت شده اند و ترکیبی از جوانان با داعیه و بزرگسالان با تجربه زیر دیدگاه کادرفنی تمرین می نمایند.

پرچمدار کاروان ایران در المپیک  ۲۰۱۲ لندن با اشاره به شرایط مطلوب اردوهای تیم ملی بوکس دنبال کرد: آقای داوری تا به هم حالا مطلوب کار کرده اند و تا کنون چنین شرایط شایستهی برای تمرین، در اردوهای تیم ملی بوکس وجود نداشته هست. از رد کنندگان می خواهم که برای موفقیت تیم ملی بوکس کوشش کنند و فضا را از این نا آرامی به ساحلی آرام مبدل کنند تا دوباره اسم بوکس ایران بر سر زبان ها بیافتد.

قهرمان بوکس قاره آسیا در ادامه با اشاره به تعطیلی اردوهای تیم ملی بوکس، اهتمام کرد: شرایط برای تمرین های بوکسورها فراهم هست و با مسرت بوکس در این ایام مثل دیگر رشته های المپیکی ایران در آکادمی ملی المپیک تمرین می کند.

مظاهری در انتهاء اضافه کرد: اردوهای تدارکاتی برون مرزی را هم برای تمرین های تیم ملی در زمینه مهیا سازی برای داشتن کارکردی شایسته در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا موردنظر داریم.

بخوانید:  فیلم/ چکیده بازی بارسلونا 2 - اسپورتینگ 0

انتهای پیام