به گزارش پایگاه خبری نمانامه به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛  گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوانلرستان  حجت‌اله ناصرپور ، مدیرکل محافظت آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان اظهار کرد: مرکز فرهنگی دفاع مقدس مبین نقش یک استان در نبرد تحمیلی بوده بعنوان مثال در صورت احداث این مرکز می‌توان با نقش لرستان و همه اقشار این دیار در ۸ سال دفاع مقدس آشنا گردید.

مدیرکل محافظت آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان اضافه کرد: مدیران استانداری لرستان با کوشش و پشتیبانیی که کردند این پروژه ۶۰ درصد توسعه کاری داشته و ۴۰ درصد باقیمانده با این جریان کاری در صورت تهیه ارزش تا یک سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اظهار اینکه مشکل توسعه ساخت مرکز فرهنگی کم بودن ارزش هست، افزود: با تعلق حدود ۱۰ میلیارد تومان بودجه برای این طرح می‌توان این مرکز فرهنگی را در شأن لرستان و رشادت‌های این استان بنا و به بهره‌برداری رساند.

ناصر پور در ادامه اظهار کرد: ضروری به ذکر هست، زیرا ارزش استانی برای پروژه مرکز فرهنگی خرم‌آباد پیش‌بینی‌نشده بود با تلاش‌هایی که استانداری انجام داد ارزش ملی برای این مرکز فرهنگی گرفته گردید.

بخوانید:  160 حلقه چاه غیرمجاز در استان کرمانشاه مسدود شد