امروز

دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶

  ساعت

۰۵:۳۰ قبل از ظهر

سایز متن   /

شریعتمداری در روزنامه کیهان نوشت : سامسونگ با بهانه تحریم‌ها، گوشی‌‌های هدیه را که به ۶ هزار و ۲۰۰ شرکت‌کننده این مسابقات داده، به ورزشکاران ایرانی نمی‌دهد؛ هدیه که خرید و فروش نیست که تحریم باشد؛ آنها می‌خواهند ما را تحقیر کنند و ما هم باید آنها را تحقیر کنیم.
مسأله بر سر گوشی‌های تلفن همراه نیست که رئیس کمیته ملی المپیک گفته برای ورزشکاران گوشی بخریم؛ وقتی این مسؤول متوجه موضوع نیست، نباید در مسؤولیت قرار داشته باشد؛ اصل این جرم را دولت کره جنوبی مرتکب شده و باید با آن برخورد شود.
امروز مشاهده کردیم که سفیر کره جنوبی را وزارت امور خارجه احضار کرده، نخستین گام این است که ورزشکاران به کشور بازگردند و محصولات سامسونگ در کشور تحریم شود.

اهدای چهار عدد گوشی به ورزشکاران تهدید است، اما اینکه بازار ۸۰ میلیونی ما را پر کرده، این تهدید نیست؟، سامسونگ تقلب کرده و گمرگ ایران به دلیل واردات قطعه کامل به جای قطعه منفصل با کارت‌های بازرگانی یک‌بار مصرف، سه هزار میلیارد تومان آن را جریمه کرد.
وزیر وقت صنعت به گمرگ نامه نوشته که این موضوع جرم نیست؛ در خصوص کارت‌های بازرگانی همین چند وقت پیش در یک قلم ۶۰۰ دستگاه خودروی بنز و پورشه با یک کارت بازرگانی خانم روستایی وارد کردند

 

 

 

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد