امروز

دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶

  ساعت

۰۵:۳۷ قبل از ظهر

سایز متن   /

به گزارش پایگاه خبری نمانامه:

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از بازگشت نرخ اجاره‌بهای خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی به قیمت سال گذشته با احتساب افزایش حدود ۱۵درصد خبر داد.

به گزارش ایسنا، دکتر محمدرضا فراهانی در نشست فعالان رسانه‌ای شعب دانشگاهی «مفدا» که محل در وزارت بهداشت برگزار شد، با اعلام این خبر افزود: رتبه‌بندی و آنالیز خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی انجام شده است و نتایج آن در آینده نزدیک اعلام می‌شود.

وی با اشاره به تقاضای دانشجویان از ابتدای سال تحصیلی جاری مبنی بر تجدیدنظر در اجاره‌بهای خوابگاه‌های دانشجویی اشاره کرد وافزود: این تعرفه که از ابتدای امسال به دلایل گوناگون افزایش زیادی پیدا کرده بود،  با احتساب حدود ۱۵ درصد افزایش به نسبت سال قبل تغییر کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی وزارت بهداشت، امسال افزایش بهای خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور توسط صندوق رفاه دانشجویان افزایش زیادی یافته بود که این موضوع اعتراضات دانشجویی زیادی را در پی‌ داشت. پس از آن معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت قول داده بود که این افزایش بها اجاره بها تعدیل خواهد شد که بر این اساس از ترم آینده اجاره بها بر مبنای قیمت سال گذشته دریافت خواهد شد.

انتهای پیام

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد