خبرهای ویژه

» دانش و فناوری » آمار فروش تبلت در سه ماهه آخر سال ۲۰۱۷

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۲:۱۴

 کد خبر: 80936

آمار فروش تبلت در سه ماهه آخر سال ۲۰۱۷

آمار فروش تبلت در سه ماهه آخر سال ۲۰۱۷

به گزارش پایگاه خبری نمانامه:

وبسایت گجت نیوز - پویان ایزدی: تبلت ها همچون سال های گذشته با روند فروش خوبی روبرو نیستند. در آخرین آمار فروش تبلت در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۷، اپل در صدر جدول قرار گرفت و سامسونگ به رتبه سوم رفت.

در سه ماهه آخر سال ۲۰۱۷ شاهد افت فروش ۷٫۹ درصدی تبلت نسبت به سال ۲۰۱۶ بوده‌ایم. همچنین آمار فروش تبلت در سال ۲۰۱۷ به طور کلی با ۶٫۵ درصد افت نسبت به سال ۲۰۱۶ مواجه شده است.

البته در این شرایط، اپل، آمازون و هواوی هر سه رشد فروش تبلت، چه در سه ماهه آخر سال  ۲۰۱۷ و چه در کل سال را نسبت به سال گذشته تجربه کرده‌اند.

آمار فروش تبلت در سه ماهه آخر سال ۲۰۱۷

اپل بیشترین سهم از فروش تبلت در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۷ میلادی داشته و همچنین با رشد ۰٫۶ درصدی مواجه شده است. در حالی که آمازون با رشد استثنایی ۵۰٫۳ درصدی که بیشتر به خاطر تخفیف‌های استثنایی به دست آمده، در رده دوم قرار گرفته است.

تبلت های سامسونگ در این سه ماهه از نظر فروش افت کرده‌اند و این شرکت به رده سوم فروش تبلت در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۷ رسید. البته این شرکت از نظر فروش در کل سال توانست رتبه دوم خود را حفظ کند.

آمار فروش تبلت در سه ماهه آخر سال ۲۰۱۷

علیرغم تلاش‌های زیاد هواوی، این شرکت از نظر فروش تبلت رشدی ۱۱٫۹ درصدی در سه ماهه آخر سال و رشد ۲۸ درصدی در کل سال را به دست آورده است.دسته بندی : دانش و فناوری
ارسال دیدگاه