امروز

دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶

  ساعت

۰۵:۳۶ قبل از ظهر

سایز متن   /

 

🚩🔅 آیا ما یک جریان گسترده سیاسی و اجتماعی در ایران امروز نیستیم؟
🚩🔅آیا ما دارای پایگاه های مردمی نیستیم؟

▪️ اگر هستیم پس چرا نمی توانیم مُهرِ منافع اجتماعی و سیاسی واقتصادی و فرهنگی خودمان را بر تحولات سیاسی و اجتماعی بزنیم؟

▫️ اینکه دردوره یازدهم به درخواست رهبر اعتدالیون ایران آیث الله فقید هاشمی رفسنجانی و در دوره دوازدهم به درخواست دکترمحمد شریعتنداری رییس ستاد مردمی جناب دکترروحانی ازآقای روحانی در سال ٩٢ و ٩۶ حمایت گسترده و همه جانبه داشته ایم دقیقا بخشی از رویکرد سیاسی ما بوده است که عمدتا توسط نخبگان تبیین و تعیین شده بود و به لطف نفوذ گسترده ستاد های مادر بین مردم و اقبال بی نظیر مردم، روحانی پیروز شد.

▫️جناب جهانگیری آیا بااعتدالیون ومستقلین منافع مشترکی دارید یا اینکه فقط ما پرچمدار شعارهایِ اعتدال گرایانه ای هستیم ،که شماهابرموجش سوارشده اید؟.

▫️جناب جهانگیری آیا در زیر سایه ی حمایت هایِ سیاسی و اجتماعیِ اعتدالیون ومستقلین و دیگر گروه های سیاسی و با تفکرات عمدتا در تضاد میتوانند به منافع مشترک شان برسند یا آنها هم اشتباه می کنند؟؟

▫️جناب جهانگیری شما به عنوانِ یکی از مسئولین خوشنام کشور از سالهای ابتدایِ انقلاب شناخته شده اید و هر فرصتی که پیش می آید به دفاع از آن تاریخ و دوران و عملکردتان می پردازید. آیا تاکنون از خود پرسیده اید که اگر در مسند امور نبودید واقعا چگونه
می توانستید بر تفکرات و استراتژی های تان جامه ی عمل بپوشانید؟

▪️آیا تاکنون از خودتان پرسیده اید که اگر در همان سالهای دهه هفتاداز مدار سیاسی و تصمیم گیری کنار گذاشته
می شدید چگونه رفتار می کردید؟

▪️آیا برای امروزِ اصلاح طلبان واصولگرایان که هرکدام دنبال منافع خودبوده واکثرا از تفکراتِ انقلابی و هیجانی فاصله ی بسیاری گرفته اند نسخه ای می پیچید که در گذشته ای نه چندان دور شما و همفکران تان در شرایطی مشابه حاضر نبوده اید چنین رفتار کنید؟

▫️جناب جهانگیری عزیز، اعتدالیون ومستقلین که منادیانِ عقلانیت و کاهش نابرابری هایِ سیاسی و اجتماعی هستند مطمئنا برای تحقق شعارهایِ خودشان به بستری برای بروز و ظهور نیاز دارند.

🔹فرض کنیم تمام فرمایشات حضرتعالی درست باشد و گلایه هایِ اعتدالیون نسبت به دولت در مورد عدم بکار گیری نیروهای مستعد اعتدالگرا ومستقل بیمورد و از سرِ خامی و ناپختگی باشد. آیا ما به عنوانِ یک جریانِ سیاسی و اجتماعی، متر و مقیاسی مشخص برای ارزیابیِ عملکرد دولت مطابق با خواسته هایِ حتی حداقلیِ اعتدالیون ومستقلین در مسائل اقتصادی که فعلا مهم ترین مسئله ی کشور است در دست داریم؟

▪️آیا شما و سایر نخبگانِ سیاسی اصلاح طلب در فکر این هستید که حداقل چشم اندازی روشن برای آینده کشور که منطبق بر برنامه هایِ مشخص اقتصادی و سیاسی باشد ترسیم نمایید ؟

▪️آیا اصلاحات شما مانیفستِ یا منشور مشخصی دارد که جوانان را از این سردرگمیِ سیاسی به سمتِ آینده ای روشن راهنمایی کند؟

▪️آیا جوانان و زنان و پیشقراولانِ اعتدالیون ومستقلین فقط موتور محرکِ انتخابات هستند یا اینکه می توانند خواسته های دیگری هم در سر داشته باشند؟
🔵 جمع کثیری ازفعالین واعضای ستادهای اصلی مردمی-جبهه مستقلین واعتداگرایان ایران_دردودوره انتخابات حامی دکترحسن روحانی….

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد